Life Style

Torebka mini – to będzie modne

Nic tyle nie mówi nam o aktualnych trendach, co torebki. Ich fason, faktura czy kolor, dużo mówią nam o wszystkich tendencjach modowych na dany sezon. Nie będzie przesadą, jeśli uznamy torebki za jeden z najważniejszych atrybutów każdej kobiety. Akcesoria dużo nam mówią o nas samych. Chociażby o naszym stylu życia. Jesień-zima 2022 przyniesie nam chwile oddechu, od „dźwigania”.

Rzadko kiedy na wybiegach, można było zauważyć duże, skórzane worki;nylonowe shopper bags czy wielkie, „turystyczne” plecaki. Wracają małe torebki. Jeszcze bardziej uproszczone i zminiaturyzowane. Do tego stopnia, że torebka prędzej może nam służyć jako naszyjnik czy breloczek do kluczy. „Mini bag”, powinna być (mimo swojego formatu), wielkim dziełem sztuki. Wszelakie cekiny, ażury, kryształki Svarowskiego i skórzane frędzelki- mile widziane. Mini torebka ma być akcentem z „przymrużeniem oka”.

Nie dla niej funkcja bagażowa, nie ma być praktycznym przedmiotem. Ma przyciągać, zwracać uwagę i cieszyć oczy. Wszystkie potrzebne rzeczy, możemy schować do kieszeni kurtki czy spodni z przeskalowanymi kieszeniami (np. cargo pants). Mini torebka pozostanie z nami jeszcze na długo. W końcu moda, to nie tylko funkcja praktyczna. To również sztuka.